Ideme k vám

Ďalšie mestá budeme priebežne dopĺňať

 

3.4.2019
streda
17.00 Prievidza Hotel Magura
Nám. J.C.Hronského 1
4.4.2019
štvrtok
17.00 Žiar nad Hronom Mestské kultúrne centrum
SNP 119
10.4.2019
streda
17.00 Dolný Kubín Hotel Park
Radlinského 21
11.4.2019
štvrtok
17.00 Kysucké Nové Mesto Mestské kultúrno-športové stredisko Litovelská 75
24.4.2019
streda
17.00 Nové Mesto nad Váhom Mestské kultúrne stredisko Hviezdoslavova 4
3.3.2017
piatok
17.00 Malacky Zasadačka bývalého MsÚ
Radlinského 1
4.3.2017
sobota
16.00 Senec Mestské kultúrne stredisko
Námestie 1.mája 2
9.3.2017
štvrtok
17.00 Piešťany Mestské kultúrne stredisko
A.Dubčeka 27
10.3.2017
piatok
17.00 Zvolen
DK Podborová (kino)
Borovianska cesta
16.3.2017
štvrtok
17.00 Hlohovec Františkánsky kláštor
Františkánske nám. 17
17.3.2017
piatok
16.00 Senica Mestský úrad (Veľká zasadačka)
Štefánikova 56
18.3.2017
sobota
16.00 Skalica Kino Sloboda
Sasinkova 24
23.3.2017
štvrtok
17.00 Ilava KD Klobušice
Okružná 55
24.3.2017
piatok
16.30 Bánovce nad Bebravou Pastoračné centrum
Farská 4
25.3.2017
sobota
16.00 Považská Bystrica
Okresný úrad
Centrum 1/1
6.3.2017
štvrtok
17.00 Levice CK Junior-Estrádna sála
A.Sládkoviča 2
7.4.2017
piatok
16.30 Topoľčany Mestský úrad
nám. M.R.Štefánika 1
8.4.2017
sobota
16.00 Zlaté Moravce MSKŠ Zlaté Moravce
A. Hlinku 1
20.4.2017
štvrtok
17.00 Ružomberok Národná kultúrna pamiatka-Synagóga
Panská ulica
21.4.2017
piatok
17.00 Námestovo Sála Dolina
Mlynská 640
22.4.2017
sobota
16.00 Tvrdošín Kino Javor
Krásna Hôrka
27.4.2017
štvrtok
17.00 Čadca Mestské kultúrne stredisko
Matičné nám
28.4.2017
piatok
17.30 Martin Mestský úrad
nám. S.H.Vajanského
4.5.2017
štvrtok
17.00 Brezno Reštaurácia Omega
Švermova 7
5.5.2017
piatok
18.00 Detva Kultúrny dom pri kostole
Partizánska 71
6.5.2017
sobota
16.00 Krupina ZŠ E.M.Šoltésovej
M.R.Štefánika 3
11.5.2017
štvrtok
17.00 Bardejov Reštaurácia v Hoteli Šariš
SNP 1
12.5.2017
piatok
16.00 Levoča Inštitút J. Páleša
Bottova 15
13.5.2017
sobota
16.00 Kežmarok Mestské kultúrne stredisko
Starý trh
18.5.2017
štvrtok
17.00 Snina Cirkevné centrum voľného času
Námestie Jána Pavla II. 2059
19.5.2017
piatok
16.00 Vranov nad Topľou Katolícky kultúrny dom
Mariánske námestie 1496
20.5.2017
sobota
18.00 Stropkov Reštaurácia Delta
Hlavná 52
1.6.2017
štvrtok
17.00 Michalovce Mestské kultúrne stredisko
Námestie osloboditeľov 25
2.6.2017
piatok
17.00 Spišská Nová Ves Hotel Metropol
Štefánikovo námestie 2
3.6.2017
sobota
16.00 Gelnica Reštaurácia Emporio
Záhradná 2
8.9.2017
piatok
 18.00  Sobrance CVČ
Nám.Slobody 1, Spoločenská sála
9.9.2017
sobota
 18.00  Trebišov MÚ Trebišov
M.R.Štefánika 204
10.9.2017
nedeľa
 15.00  Košice - okolie / Valaliky OÚ Valaliky
Poľná 8
10.9.2017
nedeľa
 18.00  Rožňava Radnica
Nám.baníkov 32, Malá sála
 16.9.2017
sobota
 18.00  Dunajská Streda Európa Rest & Bar
Mierová 6259 / 2C
 17.9.2017
nedeľa
 15.00  Galanta Dom Matice Slovenskej
Bratislavská 71
 17.9.2017
nedeľa
 18.00  Šaľa Bábková sála
SNP 16
22.9.2017
piatok
 18.00 Liptovský Mikuláš Hotel Jánošík
Jánošikovo nábr.1
23.9.2017
sobota
 18.00 Poprad Mestský úrad
Nábrežie Jána Pavla II.3
24.9.2017
nedeľa
 15.00 Stará Ľubovňa Centrum voľného času
Farbiarska 35/7
24.9.2017
nedeľa
 18.00 Sabinov  KC-Koncertná sála
Nám.Slobody 100
13.10.2017
piatok
18.00 Humenné Mestský úrad
Kukorelliho 34
14.10.2017
sobota
15.00 Svidník Kino Dukla
Sovietskych hrdinov 38
14.10.2017
sobota
18.00 Medzilaborce Penzión Andy
A. Warhola 24
24.1.2019
štvrtok
16.30 Pezinok Pezinské kultúrne centrum
Holubyho 42
31.1.2019
štvrtok
17.00 Banská Štiavnica Hotel Kerling
Dolná 12
2.2.2019
sobota
14.00 Revúca Mestské kultúrne stredisko
Námestie Slobody 14
7.2.2019
štvrtok
16.30 Partizánske Unisport
Nitrianska 13
14.2.2019
štvrtok
16.30 Veľký Krtíš MSkS
Námestie A. Škultétyho 4
21.2.2019
štvrtok
16.30 Rimavská sobota Farská pivnica
Hlavné námestie 29
23.2.2019
sobota
15.00 Lučenec Reštaurácia Slovan
Železničná 25
28.2.2019
štvrtok
16.30 Bytča Dom kultúry
Treskoňova 3
2.3.2019
Sobota
14.00 Turčianské Teplice Caffe CUBE
SNP 87