KDH pokračuje v konkrétnej pomoci: seniorom a rodinám doručuje kľúčové fakty, ako sa chrániť

Kresťanskodemokratické hnutie sa namiesto hádok snaží konkrétne pomáhať ľuďom.

Keďže vláda napriek kritickej pandemickej situácii doposiaľ neurobila všetko pre čo najlepšiu osvetu a informovanosť najohrozenejších, rozhodli sme sa tak urobiť sami. Do schránok v mnohých regiónoch Slovenska odvčera distribuujeme leták so základnými informáciami pre seniorov a rodiny, ako sa v týchto časoch účinne chrániť pred pandémiou. Venujeme sa aj očkovaniu. Je dobrovoľné a aby sa ľudia mohli čo najlepšie rozhodnúť, musia mať fakty.
Naši starkí pritom nemusia byť internetovo zdatní či zachytiť každú dôležitú informáciu v televízii. Preto sme pre nich spísali všetko podstatné zrozumiteľne na jednom mieste a ideme im v ústrety.

Leták nemá vyčerpávajúco nahradiť prácu, na ktorú má dostupné prostriedky a za ktorú nesie zodpovednosť ministerstvo zdravotníctva. Namiesto rozdúchavania nepokoja a zbytočných slov však chceme – tak, ako môžeme – prispieť k riešeniu ťaživej situácie na Slovensku.

Tak ako sme už od januára inšpirovali vládu i ďalších dlhodobým apelom na používanie respirátorov FFP2, ktorých sme rozdali najrizikovejším občanom zdarma už 60-tisíc, chceme pomôcť ľuďom zorientovať sa v čase dezinformácií a neistoty aj doručením faktov.

PRELISTUJTE SI LETÁK:

[dflip id=“10099966″ ][/dflip]

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
viac článkov

Súvisiace články

KDH povedie aj ďalšie dva roky Milan Majerský

Lídrom Kresťanskodemokratického hnutia bude aj počas nasledujúcich dvoch rokov prešovský župan Milan Majerský. Podpredsedami hnutia zostávajú Marián Čaučík, Igor Janckulík a Tomáš Merašický, súčasťou predsedníctva KDH

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.