Kandidátna listina pre voľby do NR SR 2020

1. Alojz Hlina, predseda politického hnutia, Bratislava
2. Milan Majerský, predseda Prešovského samosprávneho kraja, Levoča
3. Pavol Zajac, stavebný technik, Sedliská
4. Peter Bobula, živnostník, Urmince
5. Caroline Líšková, ekonómka, Bratislava
6. Eva Grey, lekárka, profesorka, Bratislava
7. Miroslava Szitová, starostka, Smižany
8. Igor Janckulík, poslanec NR SR, Krušetnica
9. Andrej Klapica, ekonóm, Piešťany
10. Marek Cimbala, riaditeľ kancelárie predsedu PSK, Levoča
11. Milan Kabina, mládežnícky aktivista, manažér, Banská Štiavnica

Modul - Sila kresťanského a konzervatívneho sveta
12. Marián Čaučík, riaditeľ Dobrej noviny, Bratislava
13. Bohdan Hroboň, vedecko-výskumný pracovník TFTU, Martin
14. Renáta Ocilková, pedagogička, koordinátorka pastorácie Rómov, Bratislava
15. Soňa Gáborčáková, poslankyňa Národnej rady, Stará Ľubovňa
16. Elena Červeňáková, poslankyňa Národnej rady, Košice
17. Anna Verešová, poslankyňa Národnej rady, Kamenná Poruba
18. Jozef Makúch, ekonóm, Bratislava
19. Bohuš Živčák, laický misionár, Podolínec
20. Miriam Kuzárová, riaditeľka CitizenGO, Poprad
21. Marek Michalčík, hlavný koordinátor Národného pochodu za život, Brestovany
22. Ján Hencel, lekár, Kežmarok
23. Ondrej Krajňák, dokumentarista, Bratislava
24. Martin Šmilňák, riaditeľ cirkevnej školy, Bardejov
25. Marcel Mikolášik, ekonóm, Ivanka pri Dunaji
26. Dušan Krnáč, poľnohospodár, Michalovce
27. Juraj Kuciak, stavebný inžinier, Štiavnik
28. Miroslav Dzurech, riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity, Hlohovec
29. Branislav Borovský, konzultant, Konfederácia politických väzňov, Bratislava
30. Katarína Hulmanová, kresťanská aktivistka, Bratislava
31. Anton Hudák, znalec v odbore cestná doprava, manažér, Bardejov

Modul - Krajskí lídri K8
32. Tomáš Merašický, poslanec Trenčianskeho samosprávneho kraja, Partizánske
33. Ján Beljak, vedec-archeológ, Zvolen
34. Marián Javorka, starosta, Likavka
35. František Orlovský, chirurg, Stará Ľubovňa
36. Roman Sova, ekonóm, Senica
37. Ján Nigut, starosta, Košice
38. Andrej Čopík, starosta, Kovarce
39. Dušan Pekár, technik, Bratislava

Modul - Primátori a starostovia
40. Andrea Turčanová, primátorka, Prešov
41. Stanislav Horník, primátor, Hriňová
42. Irena Milecová, primátorka, Tisovec
43. Milan Kolesár, primátor, Jelšava
44. Michal Kapusta, primátor, Spišské Podhradie
45. Pavol Hudáček, starosta, Lendak
46. Jana Skokanová, starostka, Hrabušice
47. Ján Baloga, starosta, Víťaz
48. Michal Strnál, starosta ,Oravská Polhora
49. Vladimír Šiška, starosta, Zuberec
50. Zdenko Kubáň, starosta, Malatiná
51. Ján Kokarda, starosta, Ždaňa
52. Ján Serbin, starosta, Baška
53. Juraj Guzej, starosta, Parchovany
54. Marek Rakoš, starosta, Raslavice
55. Ján Šurkala, starosta, Zborov
56. Mikuláš Mašlej, starosta, Lúčka
57. Vladimír Guoth, starosta, Ivachnová
58. Ladislav Sedlák, starosta, Bobrovec
59. Marián Šurjanský, starosta, Rudno nad Hronom
60. Július Remenár, starosta, Ostrý Grúň
61. Marián Spišiak, starosta, Riečka
62. Peter Žemba, starosta, Mníšek n/Popradom
63. Peter Lačný, starosta, Teplička
64. Rastislav Krajčík, starosta, Tuchyňa
65. Daniela Sigetová, starostka, Ratnovce
66. Daniel Bago, starosta, Tesáre
67. Štefan Hrenák, starosta, Slopná
68. Peter Vrablec, starosta, Závod
69. Anton Stanko, starosta, Veľký Klíž

Modul - Zdravotníctvo
70. Rastislav Zanovit, všeobecný lekár, Námestovo
71. Martin Jakubov, lekár, Stropkov
72. Monika Kolejáková, lekárka špecialista, Nové Zámky
73. Jozef Baláž, lekár, Banská Bystrica
74. Ľubomír Jacko, lekár, Petrovany
75. Andrea Baníková, lekárka, Poltár
76. Imrich Bakši, zdravotnícky záchranár, poslanec KSK, Ždaňa
77. Hana Macková, sestra, Zvolen
78. Mária Javornícka, sestra, Košice
79. Zuzana Máderová, sestra, Bratislava

Modul - Školstvo
80. Marek Šmid, vysokoškolský pedagóg, Ivanka pri Dunaji
81. Marcel Tkáč, riaditeľ Spojenej školy, Lúčka
82. Štefan Krištofčák, riaditeľ gymnázia, Tvrdošín
83. Pavol Chmeliar, riaditeľ cirkevného gymnázia, Plavnica
84. Adriana Bariová, riaditeľka Spojenej školy, Buzica
85. Natália Kravčenko, učiteľka, Svidník
86. Anna Kožiaková, riaditeľka školy, Tisovec
87. Martin Baxa, učiteľ, Brezno
88. Jakub Kintler, vysokoškolský učiteľ, Bratislava
89. Daniel Mikloško, riaditeľ Domova pre mladých dospelých, Dunajská Lužná

Modul - Mladí
90. Katarína Maceková, dobrovoľnícka aktivistka, Čajkov
91. Peter Forgáč, projektový manažér, Granč-Petrovce
92. Michala Musalová, sociálna pracovníčka, Stará Ľubovňa
93. Ján Tkáč, pedagóg, manažér v neziskovej organizácii, publicista, Michalovce
94. Matúš Mesároš, právnik, koordinátor práce s mládežou, Horné Otrokovce
95. Stanislav Genčúr, študent práva, Brezovica
96. Boris Kočko, študent, Levoča
97. Peter Marek, odborník v oblasti informačných technológií, Kováčová
98. Ján Drahoš, študent, Martin
99. Peter Šulek, ekonomický analytik Ministerstva spravodlivosti SR, Bratislava

Modul - Veľký modul ľudí, ktorí chcú pomôcť kresťanskej demokracii
100. Martin Lauko, právnik, publicista, Bratislava
101. Ernest Birvoň, manažér ľudských zdrojov, Lipovec
102. Jozef Husár, herec-recitátor, Bratislava
103. Ľubica Gálisová, prezidentka občianskeho združenia, Prievidza
104. Peter Makara, ekonóm, Sedlice
105. Michal Babin, technik, Humenné
106. Anna Grigová, dôchodkyňa, Rudinka
107. Viliam Majda, projektový manažér, Martin
108. Ján Jakubišin, živnostník, Jaklovce
109. Ľubor Kalafus, koordinátor pre inovácie, Košice
110. Ľuboš Žiško, softvérový špecialista, Čereňany
111. Ján Kmeť, riaditeľ DSS a ZpS, Trenčín
112. Ondrej Uhliarik, starosta, Jablonové
113. Václav Trnka, rehabilitačný masér, Levoča
114. Peter Štuller, detský lekár, Dunajská Streda
115. Vladimír Butko, projektant, Trnava
116. František Refka, ekonóm, Nitra
117. Jaroslav Dubec, kanonista, Žitavany
118. Margaréta Žigová, sociálna pracovníčka, Lovinobaňa
119. Róbert Boháčik, energetik, Tisovec
120. Miloslav Olejár, architekt, Bardejov
121. Jozef Kropiľák, živnostník, Sabinov
122. Jozef Kúdelčík, vysokoškolský pedagóg, Žilina
123. Štefan Markovič, dôchodca, Ruskov
124. Igor Geletka, stavbyvedúci, energetik, Spišská Nová Ves
125. Ján Krátky, manažér, Trenčín
126. Ján Kšiňan, plánovač výroby, Bánovce nad Bebravou
127. Milan Šindler, podnikateľ, elektrotechnik, Bratislava
128. Pavol Baxa, zamestnanec verejnej správy, Bratislava
129. Jozef Bolješik, advokát, Ostrov
130. Zuzana Bošnáková, právnička, špecialistka verejného obstarávania, Trnava
131. Peter Bendik, marketingový a športový manažér, Poprad
132. Peter Hlavatý, realitný maklér, Šaľa
133. Martin Čuchor, technicko-hospodársky pracovník, Zvolen
134. Anna Ďuricová, vysokoškolská učiteľka, Banská Belá
135. Patrícia Bujňáková, učiteľka, Poprad
136. Michal Paľovčík, administratívny pracovník, Michalovce
137. Peter Sučanský, živnostník, Čachtice
138. Andrej Botek, vysokoškolský pedagóg, Bratislava
139. Branislav Kramár, chirurg, Trnava
140. František Finta, dátový analytik, Nitra
141. Radovan Junas, lekár, Kremnica
142. Dávid Čech, pedagóg, hudobník, Bartošovce
143. Michal Černý, vedec - výskumník, Bratislava
144. Róbert Korec, projektový manažér, Pata
145. Pavol Mičuda, živnostník, Horovce
146. Matúš Lakoštík, viceprimátor, Dolný Kubín
147. Peter Weber, podpredseda Žilinského samosprávneho kraja, Bytča
148. Peter Máťoš, viceprimátor mesta Považská Bystrica, Považská Bystrica
149. Daniel Rusnák, podpredseda Košického samosprávneho kraja, Košice
150. Lucia Gurbáľová, námestníčka primátora, Košice