KDH si pripomína 100 rokov od narodenia Antona Neuwirtha: diskusia aj koncert

Kresťanskí demokrati pozývajú na online diskusiu a organový koncert pri príležitosti 100. výročia narodenia čestného predsedu KDH Antona Neuwirtha.Hnutie si výročie pripomína celoročne. 


Anton Neuwirth bol kresťanský disident, lekár, vedec, humanista, politik, diplomat. Svojím príkladom a silou osobnosti ovplyvnil celú generáciu angažovaných kresťanov.

Na záver roka Antona Neuwirtha sme pripravili online diskusiu na našom facebooku, ktorá sa uskutoční v nedeľu 19. decembra 2021 o 17:00. Hosťami budú profesor, diplomat a člen predsedníctva KDH Marek Šmid a autor knihy o histórii KDH a koordinátor pre regióny Peter Bobula. Diskusiu bude moderovať podpredseda KDH Marián Čaučík.


Po diskusii odvysielame premiéru organového koncertu z trnavskej Baziliky sv. Mikuláša na počesť osobnosti Antona Neuwirtha, ktorý si budete môcť pozrieť na našom youtube v nedeľu 19. decembra 2021 o 18:00

Viac informácií k 100 rokom od narodenia Antona Neuwirtha nájdete tu: https://www.postoj.sk/70270/kdh-si-pripomenie-100-vyrocie-narodenia-antona-neuwirtha

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
viac článkov

Súvisiace články

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.