Martina Holečková ohlásila kandidatúru na nitriansku županku

V Nitrianskom kraji sa zrodila dohoda širokej koalície 9 demokratických politických strán. V nastávajúcich spojených voľbách podporujú ako kandidátku na post predsedníčky kraja našu členku predsedníctva KDH a krajskú poslankyňu Martinu Holečkovú.

Okrem KDH jej svoju podporu vyjadrili SaS, Tím Kraj Nitra, Spolu – občianska demokracia, Šanca, ODS – Občianski demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Demokratická strana (DS) a Za ľudí.

Svojej kandidatúry na post predsedu NSK sa v prospech Holečkovej vzdali Daniel Balko (Spolu, Šanca, DS a ODS) a Štefan Gregor (SaS).

„Vždy som považovala za dôležité, aby ľudia vedeli hľadať, čo ich spája, viac než to, čo ich rozdeľuje. Iba spoluprácou vieme rýchlo a efektívne reagovať na nečakané výzvy, ktoré zvlášť poznačujú túto dobu. Som veľmi rada, že sa to podarilo aj teraz! Ďakujem našim politickým partnerom, ako aj Štefanovi Gregorovi a Danielovi Balkovi za podporu.
Spojili sme sa, pretože máme rovnaký cieľ a spolu sa chceme pokúsiť o veľké veci, zložené z malých poctivých krokov. Nášmu kraju by som spolu s tímom chcela dať nový impulz, konkrétne kroky budeme predstavovať postupne počas volebnej kampane,“ povedala Martina Holečková.

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
viac článkov

Súvisiace články

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.