Martina Holečková ohlásila kandidatúru na nitriansku županku

V Nitrianskom kraji sa zrodila dohoda širokej koalície 9 demokratických politických strán. V nastávajúcich spojených voľbách podporujú ako kandidátku na post predsedníčky kraja našu členku predsedníctva KDH a krajskú poslankyňu Martinu Holečkovú.

Okrem KDH jej svoju podporu vyjadrili SaS, Tím Kraj Nitra, Spolu – občianska demokracia, Šanca, ODS – Občianski demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Demokratická strana (DS) a Za ľudí.

Svojej kandidatúry na post predsedu NSK sa v prospech Holečkovej vzdali Daniel Balko (Spolu, Šanca, DS a ODS) a Štefan Gregor (SaS).

„Vždy som považovala za dôležité, aby ľudia vedeli hľadať, čo ich spája, viac než to, čo ich rozdeľuje. Iba spoluprácou vieme rýchlo a efektívne reagovať na nečakané výzvy, ktoré zvlášť poznačujú túto dobu. Som veľmi rada, že sa to podarilo aj teraz! Ďakujem našim politickým partnerom, ako aj Štefanovi Gregorovi a Danielovi Balkovi za podporu.
Spojili sme sa, pretože máme rovnaký cieľ a spolu sa chceme pokúsiť o veľké veci, zložené z malých poctivých krokov. Nášmu kraju by som spolu s tímom chcela dať nový impulz, konkrétne kroky budeme predstavovať postupne počas volebnej kampane,“ povedala Martina Holečková.

Transparentný účet: SK87 0900 0000 0052 1341 9510

Informácie o spracúvaní osobných údajov
Ⓒ 2023 - KDH | Všetky práva vyhradené

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.
Name*