Peter Máťoš ohlásil kandidatúru na trenčianskeho župana

„Nesľubujem vzdušné zámky, ale reálne ciele. Náš kraj môže zmeniť dnešnú politickú tvár dlhoročnej bašty jednej strany na tvár nepopulistickú a zodpovednú. Chcem zmeniť náš kraj na miesto, kde bude radosť žiť.“ Týmito slovami dnes ohlásil kandidatúru na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) krajský predseda KDH a viceprimátor Považskej Bystrice Peter Máťoš.

Program predstaví postupne spolu s tímom na programových konferenciách v jednotlivých regiónoch kraja. Zameria sa na viacero oblastí, medzi ktorými nechýba dostupné zdravotníctvo, zastavenie úpadku a podpora odborného školstva či integrácia verejnej osobnej dopravy.

Ako zdôrazňuje, úlohou predsedu TSK nie je rozdeľovať, ale spájať. Ako kandidát na župana preto Peter Máťoš pre regionálne voľby prijal podporu poslaneckého klubu pravicových strán z TSK, Občianskej konzervatívnej strany, strany SAS, Dobrej voľby a umiernených a PS. Otvorený je rozširovaniu spolupráce s ďalšími demokratickými subjektmi, ale i nestraníckymi kandidátmi, poslancami a starostami z regiónu.

Transparentný účet: SK87 0900 0000 0052 1341 9510

Informácie o spracúvaní osobných údajov
Ⓒ 2023 - KDH | Všetky práva vyhradené

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.
Name*