Želám ľuďom na Slovensku, aby si našli cestu k väčšej empatii. Pretože empatia a spolupatričnosť z nás robí plnohodnotných ľudí. Vďaka väčšej empatii by sme viac súcitili s osudmi ľudí na vojnou sužovanej Ukrajine. Vďaka väčšej empatii by sme sa vedeli vcítiť do menšín a zistili by sme, aká dôležitá je pre dôstojný život rovnosť príležitostí. Ak by sme sa viac riadili empatiou, spoznali by sme ľahšie sebectvo a túžbu po sebastrednej moci. Empatia z nás robí slobodnejšie a otvorenejšie bytosti tak pre nás, ako pre ostatných navôkol. Takže Slovensko, v roku 2025 ti ešte raz želám viac empatie a dovtedy pekné, pokojné prežitie Vianočných sviatkov ✌️

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.
Name*