Ďakujeme za dôveru a podporu v spojených voľbách!

Kresťanskodemokratické hnutie ďakuje každému, kto využil možnosť demokraticky vyjadriť svoj názor a zúčastnil sa spojených komunálnych a regionálnych volieb. Výsledky týchto volieb potvrdili, že kresťanská demokracia má v našej krajine pevné miesto. Výsledok volieb prijímame s pokorou, povzbudením aj odhodlaním naďalej – a ešte viac – pomáhať ľuďom na Slovensku. 

KDH obhájilo v náročnej kampani post prešovského župana, ktorým sa opätovne stal predseda hnutia Milan Majerský. KDH má najviac poslancov miest a obcí spomedzi všetkých politických strán na Slovensku (2276), získalo posty vyše 180 starostov kandidujúcich za KDH (v roku 2018 malo KDH podľa Štatistického úradu SR 157 starostov), má 7 primátorov miest a 39 krajských poslancov. KDH týmto potvrdilo svoju výraznú silu v regionálnej politike a o tento výborný výsledok sa bude chcieť oprieť aj v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch i na celoslovenskej úrovni. 

KDH je odhodlané ďalej rásť a byť dôležitou voľbou pre všetkých, ktorí si želajú dôstojný život na Slovensku.

KDH ďakuje za každý z 230 271 hlasov pre kandidátov hnutia na županov, ako aj za desaťtisíce hlasov pre starostov, primátorov i miestnych, mestských a krajských poslancov! Vnímame to ako prejavy dôvery a podpory, vďaka ktorým môžeme budovať lepší život v obciach, mestách a krajoch. Veríme, že každý zvolený zástupca do samospráv urobí všetko pre zlepšenie a skvalitnenie života v regiónoch Slovenska. 

Transparentný účet: SK87 0900 0000 0052 1341 9510

Informácie o spracúvaní osobných údajov
Ⓒ 2023 - KDH | Všetky práva vyhradené

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.
Name*