Ďakujeme za dôveru a podporu v spojených voľbách!

Kresťanskodemokratické hnutie ďakuje každému, kto využil možnosť demokraticky vyjadriť svoj názor a zúčastnil sa spojených komunálnych a regionálnych volieb. Výsledky týchto volieb potvrdili, že kresťanská demokracia má v našej krajine pevné miesto. Výsledok volieb prijímame s pokorou, povzbudením aj odhodlaním naďalej – a ešte viac – pomáhať ľuďom na Slovensku. 

KDH obhájilo v náročnej kampani post prešovského župana, ktorým sa opätovne stal predseda hnutia Milan Majerský. KDH má najviac poslancov miest a obcí spomedzi všetkých politických strán na Slovensku (2276), získalo posty vyše 180 starostov kandidujúcich za KDH (v roku 2018 malo KDH podľa Štatistického úradu SR 157 starostov), má 7 primátorov miest a 39 krajských poslancov. KDH týmto potvrdilo svoju výraznú silu v regionálnej politike a o tento výborný výsledok sa bude chcieť oprieť aj v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch i na celoslovenskej úrovni. 

KDH je odhodlané ďalej rásť a byť dôležitou voľbou pre všetkých, ktorí si želajú dôstojný život na Slovensku.

KDH ďakuje za každý z 230 271 hlasov pre kandidátov hnutia na županov, ako aj za desaťtisíce hlasov pre starostov, primátorov i miestnych, mestských a krajských poslancov! Vnímame to ako prejavy dôvery a podpory, vďaka ktorým môžeme budovať lepší život v obciach, mestách a krajoch. Veríme, že každý zvolený zástupca do samospráv urobí všetko pre zlepšenie a skvalitnenie života v regiónoch Slovenska. 

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
viac článkov

Súvisiace články

Dostávajte nové info

Ste zvedaví na naše riešenia? Nechajte nám svoj e-mail a naše návrhy si v schránke nájdete vždy čerstvé.